Váš dodavatel stavebních prací
,,RYCHLE a KVALITNĚ“

Máte zájem o rekonstrukci domu?
Ano
Ne

O firmě

Firmu založil a do dnes provozuje Stanislav Kroupa. Od r.1988 s partou zedníků prováděl stavební práce na povolení k živnostenské činnosti od Městského národního výboru, jako vedlejší zaměstnání.

Tato práce mu přirostla k srdci rozhodně více než práce strojvedoucího na dráze a proto se rozhodl se tomuto řemeslu věnovat trvale a z dráhy odejít.

Koncem roku 1990 si vyřizuje živnostenský list a odchází k partě přerovských zedníků pracovat do Prahy, kde si zdokonaluje své schopnosti práce i na větších stavbách. Během práce v Praze zjišťuje, že se vydávají nové živnostenské listy a on i když absolvent průmyslové školy s maturitou s dlouholetou praxí jako zedník obkladač tento živnostenský list nedostane, tak je nucen absolvovat učební obor, aby měl výuční list. Absolvuje proto vyuční obor zedník-obkladač na SOU stavební v Ostravě s prospěchem velmi dobrým. Získává tedy nový Živnostenský list zednictví a obkladačství a postupem času přibývají další - nákup zboží za účelem dalšího prodeje, malířství, natěračství, zprostředkovatelská činnost v oboru stavebnictví obchodu a služeb, provádění staveb včetně jejich změn… Vzhledem k tomu, že práce je mu koníčkem, své řemeslo 100% ovládá a termíny jsou pro něj svaté, není pro něj problém i dnes obléci montérky a zaskočit za jakéhokoli zaměstnance, který onemocněl nebo z jiných důvodů nepřišel do práce! V roce 1993 se vrací z Prahy zpět do svého regionu, rok poté zaměstnává první zaměstnance. Od té doby provádí tuto činnost dodnes. Během této doby získal obrovské zkušenosti v oboru, které přenáší na své zaměstnance, aby výsledkem jejich práce byl spokojený zákazník. Kdo nesplňuje kvalitu práce, nemůže u této firmy pracovat! Kvalita je základ!

Firma je na trhu od roku 1990. Díky tomu má mnoho zkušeností, kterými může zákazníkům přispět ke kvalitnímu zhotovení zakázek.

Záběr činností je široký, firma provádí ze stavebnictví téměř vše a to na co nemáme vlastní zaměstnance, na to máme nasmlouvané dodavatele se kterými spolupracujeme léta a je na ně spolehnutí.

Specializujeme se na rekonstrukce objektů, obklady, dlažby, bytová jádra.

Kromě toho máme vlastní půjčovnu stavebního nářadí a pro naše zákazníky to vyjde levněji pokud se stroje a nářadí vezmou přímo od nás než v jiné půjčovně.

Proč právě nás?

  • Pro našeho zákazníka tedy zajistíme vše, od návrhu realizace až po předání klíčů.
  • Práce provádíme ve vysoké kvalitě.
  • Zajistíme projektanta, statický posudek, elektrikáře, plynaře, revize.
  • Dodáme stavební materiál, vyneseme do domu, provedeme práci, uklidíme suť a odvezeme ji na skládku.
  • Předání záručních listů a revizních zpráv po ukončení díla je samozřejmostí.
  • Odborné poradenství a zpracování cenové kalkulace je pro naše zákazníky zdarma.
  • Firma podniká celou dobu jako fyzická osoba pod svým vlastním jménem, neschovává se za s.r.o. a jiné formy podnikání, čímž ručí veškerým svým majetkem. A to ji zavazuje provádět práce tak, aby byl spokojen zákazník a v budoucnu se na ni zase obrátil. A vzhledem k tomu, že už více jak 20 roků slušně fungujeme, tak se nám to snad daří.
  • Pro případ nějaké námi způsobené škody máme pojištění do 5 milionů korun.
  • Firma je zapsána v seznamu dodavatelů “nová zelená úsporám.”